seçkin düz, unreal ircd, eggdrop, kişisel blog,
Pazar , 21 Ocak 2018
Xperia Z4 Ortaya Çıktı

Xperia Z4 Ortaya Çıktı

Sony Pictures’ın yaşadığı hack krizi beraberinde yeni sızıntıları getirmeye devam ediyor. Bu sefer ortaya çıkarılanlar ise Bond’un yeni telefonu olması planlanan Xperia Z4.

Sony Pictures’ın son dönemde yaşadığı hack krizi, henüz vizyona girmemiş bir çok filmin ortaya çıkmasını sağladı. Sony Pictures’ın uğradığı saldırılarda Sony’nin yeni amiral gemi modeli olması beklenilen Xperia Z4’de görüntülendi.

Bildiğiniz üzere Sony, her altı ayda yeni bir amiral gemi modeli duyuruyor. Durum böyle olunca da yaklaşan tanıtım tarihi sızıntıları beraberinde getiriyor.

1418970882_sony-xperia-z4-or-just-early-designs-of-it-2

Sony Pictures’ın yaşadığı hack kriziyle ortaya çıkan yeni sızıntı ise Sony Pictures Entertainment Başkan Vekili tarafından şirketin CEO’su Michael Lynton’a ve Tüketici Pazarlama’dan George Leon’a gönderilen e-posta kaynaklı.

Ortaya çıkarılan e-postaların birisinde bu telefonların gelecek yıl Mayıs – Kasım ayları için planlanan telefonlar olduğu söyleniliyor. Gönderilen e-postalarda ayrıca sıradaki James Bond filminde kullanılması için bir Xperia Z4 fotoğrafı yer alıyor.

1418970874_sony-xperia-z4-or-just-early-designs-of-it-1

E-postalarda yer alan görsellerdeki cihazların ise Xperia Z4, Z4 Ultra ve Z4 Compact olması muhtemel.

Xperia Z4 sizce nasıl görünüyor?

Kaynak : ShiftDelete

Hakkında Seçkin Düz

1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İnternet ve bilişim sektörüne 2007-2008 yıllarında tanıştı. IRCd (Internet Relay Chat) kendini geliştirerek bir çok sohbet platformlarında görev aldı. Daha sonra 2010 yıllarında Hosting firması olarak SeckinShell.Com'u faaliyete geçirdi. Hayatı ile ilgili önemli kararlar alması sebebi ile IRCd alemini bıraktı. Şu an ise Bilim ve Teknoloji üzerine ilgilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates