seçkin düz, unreal ircd, eggdrop, kişisel blog,
Pazar , 21 Ocak 2018
Galaxy S6 Kasası Görüntülendi

Galaxy S6 Kasası Görüntülendi

Samsung’ın sıradaki amiral gemisi olacağı düşünülen telefonu Galaxy S6 ilk sızıntısı ile karşımızda. Akıllı telefon aluminyum bir kasa ile birlikte gelecek gibi.

Samsung bildiğiniz gibi artık sık sık akıllı telefon çıkartmayacağını ve stratejisini değiştireceğini açıklamış ancak yan modeller ile yoluna devam etmişti. Öte yandan şirketin bir yandan da Project Zero adlı özel bir telefon üzerinde çalıştığı da ortaya çıktı.

galaxy-s6-aluminum-unibody-frame

Tahminler ise bahsi edilen telefonun sıradaki amiral gemisi olan Galaxy S6 olacağı yönünde. Koreli isim bu kez alıştığımız malzemeden vazgeçecek ve yeni bir tasarım ile karşımıza çıkacak. Bugün sızan olası Galaxy S6 kasaları ise bu söylentileri doğrular nitelikte.

galaxy-s6-aluminum-unibody-frame-2

Fransız NoWhereElse’in paylaştığı görsellerde Samsung’un sıradaki amiral gemisine ait kasasını görüyoruz. En azından iddia bu yönde. Bütünleşik, tek kasa olarak üretileceği de not düşülen Galaxy S6 bu yönü ile iPhone 6, iPad’ler ve Macbook’ların yolundan gitmiş olacak.

galaxy-s6-aluminum-unibody-frame-3

Şimdi gözler Samsung’un CES 2015’te gerçekleştireceği olası sunuma çevrilmiş durumda. Bakalım şirket bu kez farklı bir malzeme ve yeni bir tasarım ile sevenlerini şaşırtmayı başarabilecek mi?

Galaxy S6 gerçekten de farklı bir tasarımla mı gelecek?

Kaynak : ShiftDelete

Hakkında Seçkin Düz

1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İnternet ve bilişim sektörüne 2007-2008 yıllarında tanıştı. IRCd (Internet Relay Chat) kendini geliştirerek bir çok sohbet platformlarında görev aldı. Daha sonra 2010 yıllarında Hosting firması olarak SeckinShell.Com'u faaliyete geçirdi. Hayatı ile ilgili önemli kararlar alması sebebi ile IRCd alemini bıraktı. Şu an ise Bilim ve Teknoloji üzerine ilgilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates