seçkin düz, unreal ircd, eggdrop, kişisel blog,
Pazar , 21 Ocak 2018
Brother In Arms 3 İndirilebilir Durumda!

Brother In Arms 3 İndirilebilir Durumda!

Gameloft’un geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni oyunu Brothers in Arms 3, mobil platformlar için indirilmeye sunuldu. İndirme linkleri ve oyunla ilgili bilgiler haberimizde.

Oyun konusunda oldukça dolu dolu geçen E3 2014’te mobil oyunlarda görücüye çıkmıştı. Mobil platformun en iyi oyun geliştiricileriden biri olan Gameloft, bu fuarda birçok yeni mobil oyununun duyurusunu yapmıştı.

Bu süreçten sonra kademeli olarak yayınlanmaya başlayarak devam etmişti. Son olarak Gameloft’un Brothers in Arms serisinin yeni oyunu olan Brothers in Arms 3, mobil platformlar için çıkışını yaptı.

brother-in-arms-3-sdn

Ücretsiz olarak sunulmasının yanında oyun için satın alımların bulunduğu yapım, 2. Dünya Savaşı’nı konu alıyor.

Önceki oyunlarda FPS türünde olan serinin yeni oyununda TPS yapısına geçiş yapılmış. 3. şahis kamera açısı ile kontrol ettiğimiz Çavuş Wright adındaki karakterimiz ile işgal edilmiş Normandiya’ya gidecek ve hayat değiştiren bir yolculuğa ilk adımını atacaksınız. Silahlar kullanacak, askeri becerilerinizi geliştireceğiniz bu oyunda farklı görev türleri de bulunuyor. Oyunun ilerleyişine göre kamera açılarında da farklılıklar unutulmamış.

Görsel efektleri konusunda da oyun gayet başarılı olarak öne çıkıyor. Konsol tarzında yüksek çözünürlüklü ve oldukça kaliteli grafiklerin yer aldığı Brothers in Arms 3’te çeşitli hava şartları ve zaman aralıkları bulunuyor. Başarılı bir şekilde modellenmiş iç ve dış ortamlara sahip oyunda kontrol ettiğimiz kahraman Çavuş Wright özel yeteneklere sahip bir asker. Çatışmanın seyrini değiştirebilecek yeteneklerinizi kullanacağınız heyecan verici bir nişancı aksiyonu.

brother-in-arms-3-sdn-2

Gameloft’un dikkat çeken yeni oyunu Brothers in Arms 3’ü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun ilerleyen zamanlarda Windows 8 platformu için de yayınlanması beklendiğini de aktaralım.

Gameloft’un yeni oyununu indirdiniz mi? Oyunu nasıl buldunuz?

Kaynak : ShiftDelete

Hakkında Seçkin Düz

1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İnternet ve bilişim sektörüne 2007-2008 yıllarında tanıştı. IRCd (Internet Relay Chat) kendini geliştirerek bir çok sohbet platformlarında görev aldı. Daha sonra 2010 yıllarında Hosting firması olarak SeckinShell.Com'u faaliyete geçirdi. Hayatı ile ilgili önemli kararlar alması sebebi ile IRCd alemini bıraktı. Şu an ise Bilim ve Teknoloji üzerine ilgilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates