seçkin düz, unreal ircd, eggdrop, kişisel blog,
Pazar , 21 Ocak 2018
13 inçlik Xperia Z4 Tablet Ultra İddiaları!

13 inçlik Xperia Z4 Tablet Ultra İddiaları!

Sony’nin kısa zaman sonra tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi olan Z4 serisinden yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Sony Xperia Z4 Tablet Ultra hakkında detaylar haberimizde.

Sony’nin kısa zaman sonra tanıtmasını beklediğimiz Z4 serisi telefon, phablet ve tablet modelleri hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor.

Daha önce Sony Xperia Z4 ve Z4 Ultra hakkında çıkan dedikoduları sizinle paylaşmıştık.

Yeni gelen Sony Xperia Z4 Ultra Tablet iddialarına göre, boyutları her geçen gün büyüyen tabletlere bir yenisi daha eklenecek.

Gelen detaylara göre cihaz 13 inc büyüklüğünde bir ekran ve 8.6 mm kalınlığa sahip olacak. Oldukça ince bir yapısı olan cihaz, özellikleriyle büyülüyor.

12,100 mAh devasa bir bataryası bulunan cihaz, 6 GB RAM (2x 3GB LPDDR4) ve Snapdragon 810 ile geliyor. Bu özelliklerin yanı sıra Sony’nin Z3 serisi ile tanıttığı PS4 remote play özelliğine de sahip olacak olan cihazın, 64 GB depolama alanı olacağı da iddia edilmiş durumda.

Yüksek Çözünürlük!

Triluminos IPS teknolojisi kulanılan ekran, 3,840 x 2,400 çözünürlüğüne sahip ki bu 16:10 4K UHD bir ekran olduğu anlamına geliyor. Kamera özelliklerinin ise yeni lesnler ile güçlendirildiği belirtilmiş.

Oldukça güçlü ama inanması zor olan bu iddiaların doğru olup olmadığını kısa zaman içerisinde öğreneceğiz.

Sony Xperia Z4 Tablet Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : ShiftDelete

Hakkında Seçkin Düz

1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İnternet ve bilişim sektörüne 2007-2008 yıllarında tanıştı. IRCd (Internet Relay Chat) kendini geliştirerek bir çok sohbet platformlarında görev aldı. Daha sonra 2010 yıllarında Hosting firması olarak SeckinShell.Com'u faaliyete geçirdi. Hayatı ile ilgili önemli kararlar alması sebebi ile IRCd alemini bıraktı. Şu an ise Bilim ve Teknoloji üzerine ilgilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates