Pazar , 21 Ocak 2018

Unreal IRCd

Unreal3.2 Unrealircd.conf

Merhaba arkadaşlar çalışır şekilde unrealircd.conf dosyasıdır. ################################################## # home/login/Unreal3.2 unrealircd.conf # # SeckinShell.net Oto Kurulum Sistemleri # # Kalite Ve Guvende 1 Numara # # www.SeckinShell.net & www.SeckinShell.Com # # Edit ßy SeckiN # ################################################## me { name IRC.BirAsk.Net; info "Sohbetin Dogru Adresindesiniz"; numeric 1; }; ########## Admin Bilgi ######################################## admin { "7« 12 www.BirAsk.Net 7»"; "7« 12Sunucu Sahibi: 4 ... Devamını Oku »

Unreal3.2.* Modülleri

Merhaba arkadaşlar otokur dosyasında kullandığım modul dosyalarıdır. İşinize yarar umarım. Devamını Oku »

Unreal3.2.10.2 Giriş kod uygulaması

Merhaba arkadaşlar. Unreal3.2.10.2 versiyonu için giriş kod uygulamasıdır. Kurulum için Sky-Dancer.txt dosyasını takip etmeniz önemle rica olunur. FTP’nize direk SSh yolu ile çekmek isterseniz aşağıdaki komutla yapabilirsiniz. wget http://www.seckinduz.com.tr/Unreal3.2.10.2GirisBase3.tar.gz Giriş kod hazırlayan : Entrance (Taner) Devamını Oku »

Özel, Kanal nick değişim vs loglama

Merhaba arkadaşlar. Modülün amacı sunucu üzerinde bir çok şeyi txt belgesi kayıt etmesidir. Modül yazar: Entrance (Taner) /* Bu modül 28.09.2014 tarihi üzerine Entrance, tarafından düzenlenmiş olup -> (Nick değişimlerini, girişleri, çıkışları log tutması için düzenlenmiştir..) */ #include "config.h" #include "struct.h" #include "common.h" #include "sys.h" #include "numeric.h" #include "msg.h" #include "channel.h" #include #include #include #include #include #include #include "h.h" #define ... Devamını Oku »

Unreal3.2.* user ayırt etme modülü

Merhaba arkadaşlar. Yine kullanışlı ve işimize yarayacak bir modülden bahsedeceğim. LightIRC kullanan sunucularda bu modül işlevsiz kalıyordu yani (IRC ve Web portları aynı olduğundan her giren kullanıcıyı mIRC’dan girdi olarak gösteriyordu veya web’ten..) bende Fullname’ye göre işlem yapması için, tekrardan düzenlenmiştir. Ayrıca, modülün çalışma mantığı ise kullanıcının WHOIS bilgilerine SWHOIS komutu aracılığı ile web veya mirc kullanıcısı olduğunu belirtmekte. Modül ... Devamını Oku »

Unreal3.2.* Otomatik #Globalops #Founders çekme

Merhaba arkadaşlar. Bir çok mirc kodu ve tcl olarak yapılan bir sistemdir. Artık mirc ve tcl kodlarıyla uğraşmaya gerek yok. Bu modül sayesinde kolaylıkla sorununuzu çözmüş olacaksınız. Sunucunuzda Halfop – Aop – Protect Olanları belirtilen kanala sajoinler. Founders yani Owner olan kişiyi ise #Founders kanalına sajoinlemektedir. Bu sistem PrefixHost.c modülü, üzerinden yapılmıştır. Modül yazarı Entrance (Taner) /* Bu sistem PrefixHost.c ... Devamını Oku »

Unreal3.2.* kayıtsız nick whois

Merhaba arkadaşlar. Konu başlığından da anlaşıldığı gibi kayıtsız nick’ler whois çekemezler. Bunun için yazılmış bir modüldür. Kurulum: cd Unreal* pico -w src/modules/m_whois.c found = 0; /* We do not support "WHOIS *" */ wilds = (index(nick, '?') || index(nick, '*')); if (wilds) continue; Hemen altına if (!IsARegNick(sptr) && !IsOper(sptr)) { sendnotice(sptr, "Sunucu üzerinde WHOIS komutunu kullanabilmeniz için kullanıcı adınızın kayıtlı ... Devamını Oku »

Unreal3.2.* Prefix alana otomatik host

Merhaba arkadaşlar. Modülü halen kullanmaktayım. Kullanışlı bir modüldür. Modülün amacı ise belirtilen hostları Aop – Sop – founder yetkilerine sahip olanlara host sağlamaktadır. Basit ve kullanışlıdır. Modül yazarı : Entrance (Taner) /* Düzenleme Tarihi: -> 15.03.2014 */ /* Açıklama: -> Bu modül IRCForumlariNET üzerinde "-> X Devamını Oku »

Unreal3.2.* IDENTD NICK aynı ise değiştirme modülü

Merhaba arkadaşlar. Sunucuya giren kullanıcıların, nick ve identd’i aynı ise, belirlemiş olduğunuz identd’i uygular. Modül yazarı : Entrance (Taner) /* Modül ismi: m_nidentd.c */ /* Acıklama: Sunucuya giren kullanıcıların, nick ve identd'i aynı ise, belirlemiş olduğunuz identd'i uygular */ #include "config.h" #include "struct.h" #include "common.h" #include "sys.h" #include "numeric.h" #include "msg.h" #include "channel.h" #include #include #include #include #include #ifdef _WIN32 ... Devamını Oku »

Özel mesaj takip sistemi

Merhaba arkadaşlar. Entrance (Taner) arkadaşımızın yapmış olduğu bir modülden bahsedeceğim sizlere. Belirtilen kanala sunucu üzerindeki tüm özel görüşmeleri yansıtan bir modüldür. Muaf nick ekleyebiliyorsunuz. EceLMeric, arkadaşımızın m_message.c editinden esinlenerek bu modül düzenlenmiştir. #include "config.h" #include "struct.h" #include "common.h" #include "sys.h" #include "numeric.h" #include "msg.h" #include "channel.h" #include #include #include #include #include #ifdef _WIN32 #include #endif #include #include "h.h" #ifdef STRIPBADWORDS ... Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates