Pazar , 21 Ocak 2018

TCL Botlar

Cycle bot kurulumu anlatım

Merhaba arkadaşlar. Bir çok sitede tanıtımları ve dosyaları var. Fakat %5’i çalışır durumda değil. Cycle bot dosyaları kendi kullandığım dosyalardır. Gayet sağlıklı şekilde çalışmaktadır. Fazla söze gerek yok. Kuruluma geçelim. Konunun altındaki link’ten dosyalarımızı indiriyoruz. Conf dosyamızı normal eggdrop kurar gibi editleyelim. Bot’un nick’i kayıtlı olması gerekiyor ve admin list ekli olması gerekiyor. Çünkü Servislerimiz anope ise modules.conf’tan botun nick’ini ... Devamını Oku »

StaLwart Community Security System

StaLwart , sohbet odalarında güvenlik ve huzuru sağlamak için yazılmış yapay bir zeka sistemidir. Profesyonel coderleri sayesinde sürekli update edilip, gelişimini sürekli sürdürmektedir. Gelişim sürecini bu sayfalar altında sürekli olarak takip edebilirsiniz. Özellikleri Badnick Koruması IRC üzerindeki kanallarınızda, badnick diye tabir edilen argo ve küfür içerikli nickler kullanıldığında odalarınızdan uzaklaştırma özelliğini sahiptir. Artı olarak kontrol kanalı üzerinden tüm badnick ekleme, ... Devamını Oku »

Eggdrop Cycle Konuşan Services Botlar

Merhaba arkadaşlar. Sayın BuCaLI’nın yapmış olduğu services botlar hakkında biraz açıklama yapalım. İlk etap’ta eggdrop botumuzu sohbet iyi dönen bir sunucuya sokalım ve 2-3 gün hiç dokunmadan log aldıralım. Giriş,Çıkış,Part,Kick,nick değişimi vs bunları log almaktadır. Log alma işlemi bittikten sonra verilen tcl dosyamızı conf dosyasına entegre ediyoruz ve start veriyoruz. Şimdi kuruluma geçelim arkadaşlar. İlk önce Log alma olayına değinelim. ... Devamını Oku »

Eggdrop Oyun botları

Merhaba arkadaşlar. Çalışır şekilde düzenlenmiş oyun botları aşağıda download link verilmiştir. İçerisinde bulunan oyun botları; Carkifelek Oyun botu Kelime Oyun botu Test Oyun botu Yarisma Oyun botu Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates