Pazar , 21 Ocak 2018

NickServ

Nickserv Set Konu Anlatım

Nickserv set, nickimizle ilgili özellikleri ayarlamamız belirtmemiz için kullanırız. Nickserv set hakkinda ayrıntılı bilgi almak için /nickserv help set veya /services help set komutlarını uygulayabiliriz. Nickserv set ‘in kullanım şeklini ve anlamlarını alt parametrelerinde göreceğiz. Bunları sıralarsak; Password, Language, Url, Email, Kill, İnfo, Secure, Private, Hide, Timezone, Noop, Mainnick şeklindedir. Şimdi bu alt parametrelerin anlamlarını ve nasıl kullanıldıklarını tek tek ... Devamını Oku »

NickServ

Nickserv; O an bağlandıgınız sunucuda Nick’iniz yani kullanıcı adınız için gerekse kayıtlama (şifreleme) gerekse şifrenizi tanıtma ve özel amaçlı fonksiyonlar ile nick’inizi özelleştirmeye yarayan bir servistir /ns help set ve /ns help commands Devamını Oku »

Nickserv Set/Unset Komutları

Nickserv set, nickimiz ile ilgili özellikleri belirmemiz için kullanılır. Nickserv set ile beraber kullanılan seçenekler hakkında bilgi almak için, /nickserv help set veya /services help set komutunu uygulayabilirsiniz. Password: Nickimizin şifresini değiştirmek için kullanılır. Kullanım: /nickserv set password eskişifre yenişifre Language: Servislerin, bize hitap edeceği dili belirmek için kullanılır. Kullanım: /nickserv set language numara Örnek: /nickserv set language 4 Not: ... Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates