Pazar , 21 Ocak 2018

mIRC Socket Botlar

Şişe Çevirme Oyunu (Mirc)

Merhaba arkadaşlar. Bir çok yerde paylaşılmış olan şişecevirme oyunu çalışır şekildedir.Hayırlı olsun. Kurulum: Siyah ile belirttiğim bölümlerde botun çalışacağı kanal yeri vardır. Şu anki hali #Sisecevir kanalınıdır. Mircinizi açıp ALT tuşuna basılı tutup R harfine bastığımızda önümüze Mirc editör bölümü açılacaktır. Burada remote kısmına gelip sol üst köşede Dosya butonuna tıklıyoruz ve Yeni yazısına tıklayıp kendimize yeni bölüm açıyoruz ve ... Devamını Oku »

Ajan v3 – Ajan v4 Koruma botları

Merhaba arkadaşlar. Ajan v3 – Ajan v4 koruma botları sorunsuz çalışmaktadır Sorun yaşayanlar konu altında belirtsinler. Not: Bot’ların editleme yapılabilmesi için bilgisayarınızda notepad yüklü olması gerekiyor. Notepad’in ne olduğunu bilmiyorsanız. Binevi kod düzenleyici diyebiliriz. exe uzantısını yükleme yaptıktan sonra editleyeceğiniz dosyaya sağ tıkladığınızda göreceksiniz. Devamını Oku »

mIRC OXM Oyun botu

Merhaba arkadaşlar. Arayıpta bulamadığınız OXM Oyun botu sorunsuz halde çalışmaktadır. Devamını Oku »

daHi Koruma Ve Kontrol Sistem Botu

Merhaba arkadaşlar. daHi koruma botu Aeg (Set) Sinan arkadaşımızın yazmış olduğu sunucu koruma botudur. Botun komutları aşağıdadır. Dahi bot özellikleri için tıklayınız. Devamını Oku »

mIRC Sunucu koruma botları arşiv

Merhaba arkadaşlar. Arşivimde olan koruma botlarını tek link altında topladım. İşinize yarar inşAllah. Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates