Pazar , 21 Ocak 2018

TCL Dosyalar

Eggdrop oyun skor temizle

Büyük sunucularda genel olarak her bölümün bir sorumlusu vardır. Ve her ayın 1’inde yada sonlarında skorlar sıfırlanır. Yeri gelir telnet sorumlusu online olmadığı için sıfırlama yapılamaz. Bu vermiş olduğum tcl ile telnet sorumlusuna gerek kalmadan kanal founderiniz istediği zaman skor’u sıfırlayabilir. Hayırlı olsun. set skortemizle(pass) "sifremdensanane" set skortemizle(kanal) "#Oyun" bind msg - .skortemizle skor:temizlet proc skor:temizlet {nick uhost hand text} ... Devamını Oku »

Sajoin Sapart tcl

Merhaba arkadaslar. Arsivimde bulunan işinize yarayacak bir tcl dosyasıdır. Belirtilen kanalda Sajoin sapart yaptırabilirsiniz. ################################### ### SAJOIN / SAPART TCL by Raw ### ### senali [ @ ] live.com ### ################################### #Oper Kanalı Giriniz set sjp(kanal) "#Opers" #Sajoin Komutunu Giriniz set sjp(sajoin) "!cek" #Sapart Komutu Giriniz set sjp(sapart) "!cikart" ##### # Ayarlar Bitti, TCL yazalım şimdi ;d##### bind pub - ... Devamını Oku »

Eggdrop Musteriserv Botu

Merhaba arkadaşlar. Bir çok kişinin arayıpta bulamadığı eggdrop müşteriserv botunu siz değerli takipçilerime sunuyorum. IRCd Uzerinde çalışan Musteriserv botu girişte kullanıcıya paketleri sunan yardım destek kanallarına çeken çok gelişmiş shell destek botudur ircd + eggdrop + webhosting sahipleri için yardımcı bu botu ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Botun komut listesi: !komutlar ( tüm komutları gösterir ) !opla ( müşteriserv botunu kanallarda op ... Devamını Oku »

Eggdrop TCL Arşiv

Merhaba arkadaşlar otokur dosyasında kullandığım tcl dosyalarıdır. İşinize yarar umarım. Devamını Oku »

Radyo kick.tcl

Merhaba arkadaşlar. Bir çok sitede olmasına rağmen çoğu işlev görmüyor. Denenmiştir çalışıyor. Yayın kickleme komutu !kickradyo ##Buraya Radyonun İp Adresini Yazın.. set ip "RADYO-IP ADRESİ" ##Buraya Radyonun Portunu Yazın.. set port "RADYO-PORT" ##Buraya Radyonun Şifresini Yazın.. set pass "RADYO-SIFRESI" ##Buraya Radyonun Admin Şifresini Yazın.. set adminpass "AdminPASS" ## Buraya Komutun Geçerli Olacağı Kanalı Yazın.. set kickkanal "#DJ" ## Başkada Birşeye ... Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates