Pazar , 21 Ocak 2018

Chanserv

Chanserv DisabLe

/Chanserv Levels #Kanal Dis AutoOp (Levels ile belirtilen AutoOp ları ıptal eder.[@].) /Chanserv Levels #Kanal Dis AutoHalfOp (Levels ile belirtilen AutoHop ları ıptal eder.[%].) /Chanserv Levels #Kanal Dis AutoVoice (Levels ile belirtilen AutoVoice leri ıptal eder.[+].) /Chanserv Levels #Kanal Dis AutoProtect (Kanaldaki Protect i ıptal eder.[&].) /Chanserv Levels #Kanal Dis Set (Ayarlanan bütün set ayarlarını iptal eder.) /Chanserv Levels #Kanal ... Devamını Oku »

Chanserv SET KomutLarı

FOUNDER : Kanal founder’i değiştirmek için : /cs set #kanal founder nick Komutunu uygulayınız. PASSWORD: Kanalınızın şifresini değiştirmek için : /cs set #kanal password yenişifreniz Komutunu uygulayınız. AÇIKLAMA: Kanalınızın açıklamasını değiştirmek için : /cs set #kanal desc açıklama komutunu uygulayınız. URL: Kanalınıza URL(Web Adresi) eklemek için : /cs set #kanal url Adres Komutunu uygulayınız. EMAİL: Kanalınıza Email adresi eklemek için ... Devamını Oku »

Chanserv LEVELS KomutLarı

Autovoice : Kanalınıza her giren user’İn OTO +Voice olmasını için : /cs levels #kanal set autovoice 0 Komutunu uygulayınız. 30 iptal eder Autohalfop : Kanalınıza her giren user’İn OTO olmasını için : /cs levels #kanal set autohalfop 0 Komutunu uygulayınız. 40 iptal eder Autoop :Kanalınıza her giren user’İn OTO @op olmasını için : /cs levels #kanal set autoop 0 Komutunu ... Devamını Oku »

ChanServ

asdasd Devamını Oku »

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates