seçkin düz, unreal ircd, eggdrop, kişisel blog,
Pazar , 21 Ocak 2018

IRCForumu.Net Online Teknik Destek bilgi paylaşımı!

Merhaba Seckinduz blog takipçileri.

Sizlerde bilirsinizki Seckinduz.com.tr ‘nin forum adresi olan www.ircforumu.net IRCd ağırlıklı forumu aktif konumda hizmet vermekteydi. Yeni bir yenilik ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. mIRC’inizden /server irc.ircforumu.net adresine giriş yaparak online bilgi paylaşımı teknik destek sağlayabilirsiniz. Forum adresimizin irc sunucusunu açma sebeblerine gelirsek; Bir çok forum adresim bulunmakta ve ego’su yüksek olan kişiler tarafından destek sağlanamamaktadır.

» Merhaba IRCForumu.Net Destek sunucumuza hos geldiniz.
» Unrealircd destek kanali | #Unrealircd
» Eggdrop destek kanali | #Eggdrop
» Services(ler) destek kanali | #Services
» Webmaster destek kanali | #Webmaster
» mIRC Scripting destek kanali | #mIRCScripting
» Forum hakkinda oneri ve sikayetleriniz icin | #IFDestek

Yukarıda belirtmiş olduğum kanallarda sorunlarınıza çözüm düşüncelerinize yardım alabileceğiniz odalar bulunmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımızı /server irc.ircforumu.net adresimize bekliyoruz.

Turkiye'nin IRC Forumu

Hakkında Seçkin Düz

1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İnternet ve bilişim sektörüne 2007-2008 yıllarında tanıştı. IRCd (Internet Relay Chat) kendini geliştirerek bir çok sohbet platformlarında görev aldı. Daha sonra 2010 yıllarında Hosting firması olarak SeckinShell.Com'u faaliyete geçirdi. Hayatı ile ilgili önemli kararlar alması sebebi ile IRCd alemini bıraktı. Şu an ise Bilim ve Teknoloji üzerine ilgilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

IRCdHosting, Web Hosting, Radyo Hosting
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates